Kviečiame paremti mūsų progimnaziją skiriant paramą mokinių ugdymui gerinti!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos paramos rekvizitai:

Antakalnio g. 33, LT – 10312 Vilnius

Įmonės kodas 302818006Banko sąskaita paramai gauti LT714010051001837656

Kviečiame paremti mūsų progimnaziją skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1 ar 2 proc. dalį mokinių ugdymui gerinti!

1. Asmuo, norintis skirti paramą pasirinktam paramos gavėjui, užpildytą FR0512 formą dėl paramos skyrimo VMI gali pateikti šiais būdais:

1.1. elektroniniu būdu (per EDS https://deklaravimas.vmi.lt):

1.1.1. prisijungti galima per elektroninę bankininkystę, su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu;

1.1.2. prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos; tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams;

1.2. įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui;

1.3. siųsti paštu.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo. Tuo tikslu pateikiama patikslinta FR0512 forma 02​ versija.

Paramos teikėjas užpildytą prašymą turi pateikti pats (iš įstaigų ir organizacijų, kurioms ta parama skiriama, užpildyti paramos teikėjų prašymai nėra priimami);

Informacija ir konsultacijos:

1. VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882;

2. interneto svetainėje www.vmi.lt.

Dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį mokykla, jūsų vaikais bei pedagogais!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos administracija