Kviečiame paremti mūsų progimnaziją skiriant paramą mokinių ugdymui gerinti!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos paramos rekvizitai:

Antakalnio g. 33, LT – 10312 Vilnius

Įmonės kodas 302818006Banko sąskaita paramai gauti LT714010051001837656

Kviečiame paremti mūsų progimnaziją skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1 ar 2 proc. dalį mokinių ugdymui gerinti!

1. Asmuo, norintis skirti paramą pasirinktam paramos gavėjui, užpildytą FR0512 formą dėl paramos skyrimo VMI gali pateikti tik elektroniniu būdu (per EDS https://deklaravimas.vmi.lt):

1.1. prisijungti galima per elektroninę bankininkystę, su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu;

1.2. prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos; tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo.

Paramos teikėjas užpildytą prašymą turi pateikti pats (iš įstaigų ir organizacijų, kurioms ta parama skiriama, užpildyti paramos teikėjų prašymai nėra priimami);

Informacija ir konsultacijos:

1. VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882;

2. interneto svetainėje www.vmi.lt.

Dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį mokykla, jūsų vaikais bei pedagogais!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos administracija