6a klasės edukacinė išvyka

IKEABaigiantis mokslo metams klasės tėvai suorganizavo įdomią išvyką, kurios tikslas – apsilankyti „IKEA Industry“. Gegužės 21 dieną po pirmos pamokos sėdome į autobusą ir patraukėme Trakų link. Grožėjomės gamta, pravažiavome Lepelionių piliakalnį, kitaip vadinamą Napoleono kepure, valgėme sumuštinius ir nepastebimai atsidūrėme Pociūnų aerodrome. Vaikštinėdami po didelius angarus sužinojome, kaip konstruojami lėktuvai ir sklandytuvai, kaip jie dažomi, remontuojami. Maždaug po poros valandų sėdome į autobusą ir patraukėme Kazlų Rūdos link. Pagaliau pasiekėme kelionės tikslą. Užsidėję raudonas apsaugos kepuraites, apsivilkę oranžines liemenes, dvi valandas vaikštinėjome po didžiulę teritoriją. Sužinojome ir pamatėme, iš kur ir kaip atsiranda baldai. Viskas prasideda nuo nukirsto medžio ir baigiasi medienos plokšte, kuri galiausiai virsta kokio nors baldo detale.  Labai daug sužinojome ir pamatėme. Už tai dėkojam mus lydėjusiems Tauro tėčiui, technologijų mokytojui Egidijui ir auklėtojai Jūratei.

6 a kl. mokinė Urtė, JŽB narė