Šiais mokslo metais aštuntokės aktyviai garsino progimnazijos vardą

100_1881Tiems, kas neatkreipė dėmesio į progimnazijos stenduose besipuikuojančius mūsų aštuntokėms šiais mokslo metais įteiktus padėkų raštus, papasakosime, kaip šauniai merginos garsino Antakalnio progimnazijos vardą.

Vaiva Birietaitė, Emilija Žalakevičiūtė ir Vytautė Vilkaitė rudenį, vadovaujamos mokytojų D.Skurauskienės ir E.Skupienės, atliko 8-tų klasių mokinių mitybos įpročių tyrimą, kurio išvadų pagrindu parengė rekomendacijas. Savo atliktą darbą merginos pristatė Panevėžyje vykusioje šalies mokinių konferencijoje-parodoje „Kelionė į sveikos mitybos šalį“. Merginos savo pristatymą pradėjo žodžiais: „Mitybos specialistai jau seniai išskyrė pagrindinius sveikos mitybos principus. Tačiau svarbu ne tik juos žinoti, bet ir jų laikytis. Atlikdamos tyrimą nustatėme kelis netinkamus 8-tų klasių mokinių mitybos įpročius, kurie kenkia ne tik  sveikatai, bet daro įtaką mokymosi kokybei. Abu šie veiksniai lemia mūsų ateitį, vadinasi, sveika mityba yra labai svarbi“. Aštuntokių pranešimas labai patiko vertinimo komisijai, todėl jie pakvietė technologijų mokytoją E.Skupienę ŠMM vykusioje baigiamojoje konferencijoje „Palankių sveikatai įgūdžių ugdymo patirtis ir gyvenimo kokybė“ pasidalinti patirtimi, kaip sekėsi mokiniams ruoštis konferencijojai ir apdovanojo Padėkos raštu už sveikatinimo idėjas bei kūrybinius darbus rengiant mokinius Vaikų sveikatos metų veiklų įgyvendinimui.

100_1831 100_1837 100_1882 100_1935
100_1940
100_1944 100_1982 100_1984

Gruodį Rūta Birutytė ir Ieva Giriūnaitė su savo puikiai kelias technikas apjungiančiais kūrybiniais technologijų darbais (mokytoja E.Skupienė) dalyvavo Vilniaus lietuvių namuose vykusiame tarptautiniame konkurse- parodoje „Kalėdų senelio kojinė“. O Vaiva Birietaitė, Emilija Žalakevičiūtė ir Vytautė Vilkaitė savo sukurtą kompoziciją Žirmūnų gimnazijoje vykusiame respublikiniame dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkurse-parodoje „Po angelo sparnu“ pristatė taip: „Kiekvienas žmogus turi svajonių. Kartais tos svajonės susijusios su dovanomis. Tuomet jas pasakome tėveliams arba draugams ir tikimės, kad jie išpildys mūsų norus. Tačiau yra svajonių, kurių nenusipirksi už jokius pinigus. Svajonių, apie kurias gali pasakyti tik savo angelui sargui. Gali jam pasimelsti arba parašyti laišką, įdėti jį į dėžutę ir tikėtis, kad perskaitęs padės mūsų svajonėms išsipildyti“.

Gabijos gimnazijoje vykusiame respublikiniame mokinių integruotame technologijų ir literatūros konkurse „Kūrybos paukštė – 2015“ Ieva Giriūnaitė atstovavo progimnazijai sukūrusi išties pavasarišką kompoziciją „Fėjos žibintas“, kurios papuošimui pasiuvo daugiau nei 80 žiedų.

Pasidžiaukime merginų pasiekimais ir palinkėkime, kad pažinimo smalsumas bei nuoširdi kūryba jas lydėtų visą gyvenimą!

Prisegti failai: