Seneliu sventeTikras stebuklas, kai šviesią pavasario dieną į Antakalnio progimnaziją sugužėjo būrys pasipuošusių, mylinčių ir puikiai nusiteikusių senelių. Džiaugiamės, kad jus turime ir, kad galime pabūti kartu! Regis paprasta, bet tikrai labai svarbu!

Gausiai iš visos plačios Lietuvossuvažiavusiusseneliuspasitikolinksmaportretųgalerija.Rimti, mąslūs ir gražūs senolių veidai papuošė visą klasės sieną! Kol seneliai spėliojo, kuris gi portretas kam priklauso, šventiškai nusiteikę antrokai paruošė  ne vieną siurprizą. Lyg senais laikais, močiutės ir seneliai susėdo už suolų ir išklausė jaukių mokytojos Linos Kumžienės palinkėjimų. Kokie svarbūs tie pirmosios mokytojos žodžiai, globa ir patarimai! Miela Lina, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mokote mūsų vaikus!

Iškart tapo aišku – tai nebus įprasta pamoka, jokių uždavinių ir jokių diktantų! Vaikaisusikaupędeklamavosavokurtuseilėraščius!Kieksmagiųnutikimųpastebėjome, kokių gražių žodžių išgirdome, kiek šmaikščių palyginimų pritaikėme! Nepasididžiuosime – tikra kūrybininkų karta auga. Smagu, kad mylimi seneliai įkvepia ne tik tapyti portretus, bet ir kurti rimčiausias eiles!

Kol senelių akyse žibėjo susijaudinimas ir nuostaba, šaunieji 2C klasės mokiniai pasiuntė šūsnį nufilmuotų linkėjimų. Greit sužinojome, kad močiutės kepa skaniausius blynus, leidžia ilgiausiai miegoti, o seneliai labiausiai lepina, perka skaniausius ledus ir … sunku ir prisiminti, kiek gerų dalykų dar buvo suminėta.

Senelių žodžiai taip pat neliko pamiršti. Sulaukę daugybės klausimų, mūsų mielieji viens per kitą pasakojo apie savo mokytojas, ilgus, iki mokyklos pėsčiomis nueitus kilometrus, rašalines ir negausias knygeles kuklioje kuprinėje. Net nespėjome visų išklausyti, kai miela mokytoja Lina visus pakvietė į kiemą.

Gražus, pavasariškas oras, šimtas spalvotų balionų ir dar daugiau troškimų pakilo dangun. Kai norai geri, tikime, jie išsipildo.

Šventę pratęsė direktoriaus sveikinimas ir miuziklas. Muzikos mokytojos Džeraldos darbas nudžiugino visus žiūrovus. Kiek išradingumo, muzikalumo ir drąsos! Po koncerto mažieji atlikėjai senelius pakvietė pasivaišinti.

Nubraukėme ne vieną susijaudinimo ašarą, daugybę kartų nusišypsojome ir pasijutome tikrai reikalingi, svarbūs, įdomūs.

Norisinuoširdžiaipadėkotimokyklosvadovamsirmokytojoms.Atnešėtepavasarį į mūsų šeimas, pagerbėte mūsų tėvus, įkvėpėte vaikus, uždegėte norą dalintis talentais ir geromis emocijomis! Kai vaikai turi geriausius pasaulyje mokytojus, jie yra patys laimingiausi, gali augti kūrybingais ir kilniais žmonėmis.

Visų 2C klasės tėvų vardu,mama Ingrida.