Kovo 10 rytą į progimnazijos biblioteką rinkosi pasitempę, puikiai nusiteikę, pilnomis galvelėmis posmų antrokai.  Čia jie susirinko paminėti poeto Justino Marcinkevičiaus 85-ųjų gimimo metinių.  2a klasės mokiniai draugams  skaitė poeto „Vėjo pasaką“, 2b  klasė pristatė „Voro vestuves“,  2c  ir 2d mokiniai deklamavo eilėraščius apie saulę, vyturėlį, gandrą, žvaigždes,  vėją,  ledines gėles, beržą, riešutus ir dar daug daug  ką …  Džiugiai nusiteikę, pasidalinę gražiomis eilėmis, išmokę  daug gražių naujų  žodžių ir posakių,  antrokai išskubėjo paminėti Lietuvos  25-ojo gimtadienio. O čia  ir vėl pradinukai sutartinai  traukė Justino Marcinkevičiaus „Tai gražiai mane augino“.

Džiugu, kai Lietuvos dainiaus  eilės skamba  iš jaunųjų  mūsų progimnazistų lūpų, o kiek jų jie dar išmoks iki aštuntos  klasės,  būtų smalsu sužinoti po  šešerių metų.