8 b klasės mokinio Roko Kaftaniko fotografijų paroda „Žvilgsnis į pasaulį“

Akis„Jaunųjų žurnalistų – fotokorespondentų“ būrelis kviečia į būrelio nario Roko Kaftaniko fotografijų parodą „Žvilgsnis į pasaulį“. Jo darbai eksponuojami III korpuso II aukšte, Antakalnio g. 29.  Rokas nuolat kviečiamas fotografuoti mokykloje vykstančius renginius Jo nuotraukose užfiksuotas renginių akimirkas dažnai matome mokyklos internetinėje svetainėje. Ši paroda visai kitokia. Žiūrint į jo darbus galima pajusti menišką sielą, gebėjimą pamatyti ir užfiksuoti nepaprastas mus supančio pasaulio akimirkas labai paprastuose dalykuose. Kiekviena Roko fotografija turi savo pavadinimą.   Šaunu, kad tokie kūrybiški ir meniški mokiniai mokosi mūsų mokykloje. Galbūt kai kas to nežinojo. Dėkojame Roko tėčiui už finansinę paramą spausdinant nuotraukas.

Parašė JŽF būrelio nariai

One thought on “8 b klasės mokinio Roko Kaftaniko fotografijų paroda „Žvilgsnis į pasaulį“”

1. Aplankiau parodą. Labai šauni, nuotraukos nuostabios, yra ką pamatyti bei pamąstyti. Ir labai gaila, kad tik dabar išvydome parodą, nes dažnai matydavau Roką su fotoaparatu. Pagalvojau, kad kiek tokių parodų jau galėjo būti…
    Gal kas dar pasiūlys parodų, o gal dar sulauksime naujos Roko parodos?

Ačiū Rokai, direktorius Tomas Jankūnas

Comments are closed.