2gangelsLaba diena <…> mokyklos direktoriau,
sunku įsivaizduoti sunkesnį darbą už Mokytojo. Netgi, labai pasistengus :). <…> Kartais žmonės dirba ir neįmanomus darbus 🙂 <…>  Noriu pasidalinti džiaugsmais, kurių mums suteikia Jūsų vadovaujami mokytojai. <…> 6 klasės tėvai netikėtai pateko į neįtikėtiną Tėvų susirinkimą. Patiko viskas!!!  Negalėčiau nieko išskirti :).  Kiekviename žingsnyje buvo vis kokia nors staigmena :). VAIKAI   PATYS  PRISTATĖ TRIMESTRO  REZULTATUS! Be to, paskaitė labai išmoningai, tiesiog profesionaliai, sukurtą klasės laikraštį, kuris vadinasi „Šeštaaraščiu“, o jame rašoma apie klasės gyvenimą. Viskas vyko žibintų šviesoje, kuriuos uždegė Žibintininkas tuo metu, kai viena šeštaakė skaitė ištrauką apie žibintininką iš „Mažojo princo“ knygelės. Klasės tėvai man taip pat labai patiko :).  Seniai bemačiau tiek šypsenomis šviečiančių veidų vienoje vietoje! Iki šiol gera nuotaika. Ačiū labai labai visiems už tokį netikėtą ir neįtikėtiną pabuvimą kartu.

Dideliausias ačiū auklėtojai Jūratei ir Vyrui <…>  ir…    jų vaikams – „Šeštaakiams“ :), Ritos Norkaitienės buvusiems pradinukams.

<…>

Kuo gražiausių dienų Jums, Direktoriau ir Jūsų kolektyvui…

Ir šventinių ir paprastų, ir dar naujų neatrastų 🙂

Mama