Renginyje padėkosime visiems už dalyvavimą labdaros akcijoje: matysime Atviro jaunimo centro ir Antakalnio seniūnijos mokyklų jaunųjų kūrėjų parengtą programą, vaišinsimės Antakalniečių bendruomenės arbata, kareiviška koše ir moliūgų sriuba, bendrausime, mokysimės kartu su Vilniaus Antakalnio progimnazijos folkloriniu ansambliu „Linelis“ ir folkloriniu ansambliu ,,Radasta“ adventinio laikotarpio ratelių, šokių, dainų ir žaidimų, džiaugsimės pasipuošusiu, Kalėdinio stebuklo laukiančiu parku.

VAP Kalėdos

Laukiame visų Jūsų.

Gruodžio 13 (šeštadienį) nuo 14.00 iki 16.00 val.
Sapiegų parke, seniūnijos salėje, Antakalnio g. 17,
Papildoma informacija teikiama telefonu 8 610 07 176

Tuo pačiu dar kviečiame prisijungti ir prie Kalėdinės labdaros akcijos:

Pasidalinkime gerumu su tais, kuriems dabar sunku. Padovanokime mažą kalėdinę dovanėlę, kuri gali būti skirta:
• kūdikiui iki metų;
• berniukui ar mergaitei iki dviejų/trijų-šešerių / septynių-trylikos metų;
• nuo keturiolikos ir vyresniam vaikinui ar merginai;
• gausios šeimos mamai ar tėčiui;
• senjorui ar senjorei,
• laikinai neturinčiam darbo vyrui ar moteriai. Senjorams skirtas dovanėles įteiksime Antavilių ir Tremtinių namų gyventojams.

Jūsų dovanėlių laukiame darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. (penktadienį iki 15.00 val.) Socialinės paramos centre, adresu Antakalnio g. 17  (Sapiegų parke, seniūnijoje).

Dovanėles padėsime supakuoti ir padovanosime:
200 Antakalnio seniūnijos šeimų; 160-iai senjorų; 50-iai socialiai remtinų asmenų (neįgaliesiems ir turintiems mažas pajamas); 350-iai Antavilių ir Tremtinių namų senjorų.

00001Antakalnio seniūnija ir Socialinės paramos centras, Antakalnio atviras jaunimo centras, Antakalnio gimnazija ir progimnazija, Mikalojaus Daukšos ir Joachimo Lelevelio vidurinės mokyklos, Antakalniečių bendruomenė.