Apskritas stalasVilniaus Antakalnio progimnazijos tėvų komiteto aktyvas bei Antakalnio seniūnaičiai rengia apskrito stalo diskusiją. Diskusijos tema – Ar Antakalnio seniūnijoje 2015-08-31 d. bus pabaigtas 2005 metais Lietuvos Respublikos Vyriausybės inicijuotas bei Vilniaus miesto savivaldybės tarybos pradėtas bei nepabaigtas iki 2015-09-01 pertvarkyti mokyklų tinklas? Ar visos Antakalnyje esančios mokyklos turės vienodas sąlygas bei galimybes mokyti mokinius saugioje aplinkoje bei be diskriminacijos? Ką mes visi kartu galime padaryti, kad Vilniaus miesto mokyklų tinklo pertvarkos planas būtų vykdomas? Kaip mes  turėtume vertinti tuos, kurie vykdo valstybės politiką ir kaip galime pakviesti iki šiol nevykdančius, kuo greičiau įsijungti į darnų veikimą kartu?  Kokią turime Antakalnio mokyklų tinklo viziją?

Diskusiją koordinuoja mokyklos atstovas – direktoriaus pavaduotoja Neringa Čiukšienė (tel. nr.: 240 5814, 8 600 57 145, el. paštas – pavaduotoja@antakalnio.lt, „Skype“ – neringaite8.) ir Antakalnio seniūnaitis Viktoras Račkovskis (tel. nr. 8 686 64 603, el. paštas – v.rackovskis@seniunaiciai.lt).

Kvieskime šioje diskusijoje dalyvauti visus ką tik galime!