Kvietimas i klubo varzybas 14-11-16Varžybų vieta ir laikas. 2014 m. lapkričio 16 d. Saulėtekio al. 28, Vilnius (šalia stadiono).

Starto laikas :  12 val. vaikams 400 m. ;  bendras startas – 12 val. 15 min.;

Varžybų tikslai. Populiarinti bėgimo sportą, skatinti įvairaus amžiaus žmones laisvalaikį praleisti gamtoje, propaguoti sveiką gyvenseną.

Varžybų vykdytojai. Varžybas organizuoja ir vykdo BMK „Inžinerija“, asociacija „Antakalniečių bendruomenė“, Antakalnio seniūnija.

Dalyviai. Varžybose gali dalyvauti visi Antakalnio,   Vilniaus bei kitų miestų  sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys, vyrai ir vaikai.

Klasifikacija: pagal nuotolius:400 m. stadione, grupės:

V1  Berniukai iki 10 m (2004 ir jaunesni)         M1 Mergaitės iki 10 m (2004 ir jaunesnės)

10,4  km (4 ratai) krosas, Elito grupė:

VE vyrai,                                                            ME moterys

5,2 km (2 ratai) krosas, grupės:

V2  Vyrai                                                            M2 Moterys

2,6 km (1 ratas) krosas, grupės: *                                                                                                                                          V3  Berniukai 11-14 metų ( 2000-2003)

M3 Mergaitės 11-14 m. (  2000 – 2003 m.)

V4  Vyrai nuo 70 m.  (1944 ir vyresni)

M4  Moterys nuo 70 m.  (1944 ir vyresnės)

Nugalėtojų apdovanojimas. Distancijų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanojami asmeniniais prizais ir diplomais.

* vieno rato (2,6 km) kroso dalyviai bus apdovanojami pagal nurodytas amžiaus grupes :              V3, M3,V4, M4.

Specialiais prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias dalyviai.

Registracija. Dalyvių registracija pradedama nuo 10.30 val.

Starto mokestis – 3 Lt.  (400 m. distancijai starto mokesčio nėra)  .

Dalyvių patogumui:  kroso varžybose naudojama elektroninė laiko fiksavimo sistema.

Po bėgimo bus galimybė nusiprausti, atsigaivinti arbata.

PASTABA:   kiekvienas bėgimo dalyvis bėgimo nuotolį gali pasirinkti laisvai.

Dalyviai, sumokėję starto mokestį, patvirtina, kad  prisiima pilną atsakomybę dėl galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu varžybose.

Organizatoriai:

BMK „Inžinerija“,