LR Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Lietuvos parodų ir konferencijų centras „Litexpo“ jau ketvirtą kartą organizuoja parodą „Mokykla“, skirtą švietimo bendruomenei (mokytojams, mokyklų administracijų darbuotojams, tėvams, mokiniams ir kitiems suinteresuotiems asmenims).

Paroda vyks Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ lapkričio 21–23 dienomis.

Šių metų parodos tema – „Mokykla be sienų“: joje ypatingas dėmesys bus skiriamas mokyklų bendruomenės telkimo klausimams, mokyklų bendradarbiavimui su įvairiomis įstaigomis stiprinti, siekiant, kad mokykla būtų neribotų galimybių, saviraiškos ir atradimo džiaugsmo kupina erdvė visiems jos nariams.

„Mokykloje be sienų“ vyks nestandartinės pamokos, diskusijos mokytojams, tėvams, mokiniams aktualiomis temomis, sveikatingumo užsiėmimai, ŠMM pavaldžių įstaigų vykdomų veiklų interaktyvūs pristatymai – iš viso beveik 200 renginių: nuo naujausių ugdymo metodikų ir technologijų iki Virtuvės mitų griovėjų sveikos mitybos pamokų, Mobiliosios bioklasės eksperimentų, nevyriausybinių organizacijų, pačių mokinių ir mokytojų siūlomų kitokio mokymosi formų.

Parodoje galėsite dalyvauti:

• Lietuvos moksleivių sąjungos diskusijoje su Švietimo ir mokslo ministru;
  • forume „Švietimo patirtys nuo A iki Ž“, kuriame švietimo bendruomenės atstovai dalysis savo įkvepiančiomis istorijomis;
  • konferencijoje apie medijų ir IT raštingumą „Ar mokytojas tebėra vedlys?“, kurioje bus diskutuojama apie ugdymo medijų aplinkoje pokyčius ir galimybes;
  • forume „Įvairovei atvira mokykla“.

Esate maloniai kviečiami į Mokytojų-mokinių kambarį, Biblioteką, Menų dūzgių ir Vaiko gerovės erdvę, Žinių studiją, Ateities, Atradimų ir Galimybių klases, Metodų mugę, MuMo salą.

Taip pat visą laiką vyks mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų mugė.

Daugiau informacijos apie parodą: www.parodamokykla.lt.

Registruotis į renginius mokytojai gali adresu http://www.ugdymas.upc.smm.lt/pieva/kaip_registruotis.php. Visi kiti į parodos renginius registruotis neturi. Programa bus paskelbta netrukus.

Bilietų kainos: įėjimas į parodą kainuoja 10 Lt (mokiniui), 12 Lt (suaugusiajam), nemokamai (ikimokyklinio amžiaus vaikui, vaikui su negalia ir jį lydinčiam asmeniui). Grupės (10 ir daugiau žmonių) nariui kaina – 5 Lt, grupės vadovui – nemokamai.

Martyna Bražiūnaitė, IT skyrius