Kartais neprošal pamąstyti ir pakalbėti apie nelabai rimtus dalykus. Nors kas galėtų teigti, kad mintys ir pokalbiai apie laimę – nerimta?

„…Būsiu laiminga tada, kai uždirbsiu „X“ sumą pinigų, turėsiu metus atostogų, jaukius namus, gražiausią mašiną ir visus batelius, kurių tik noriu! Bet pasiekusi kiekvieną šių dalykų, kurie turėjo suteikti man laimės, iš karto noriu dar kažko, daugiau, geriau, ir taip po truputį užsisuku rate, kuriame laimės nėra, nes ji visada tik rytoj arba poryt, ir kažkur kitur.“

Esate patyrę ką nors panašaus?

Koučingo specialistė, trenerė Justina Vasilevičiūtė kviečia susipažinti su tuo, ką mokslininkai ištyrė apie laimę ir kaip būti laimingam šiandien, o ne rytoj!

Seminaro turinys:

• Esu laimingas ar ne – kiek tai priklauso nuo manęs? 
• Kas teikia laimės, o kas yra tik laimės iliuzija? 
• Kaip pasigaminti laimės? 
• Paprastos ir moksliškai įrodytos strategijos, padedančios pasijusti laimingesniam kasdien.

Nemokama tiesioginė transliacija – 2014 m. gegužės 22 d. 19:00 val.

Užsiregistruok ir PIRMAS gausi priminimą bei papildomos medžiagos iš seminaro organizatorių!

Seminarą veda:

Justina Vasilevičiūtė seminarus ir užsiėmimus apie laimę, balansą gyvenime ir svajonių išsipildymą veda nuo 2009 m. Koučingo specialistė, tarptautinės koučingo federacijos narė. Koučingo mokėsi britų institute „Coaching Development“. Suaugusiųjų mokymo įgūdžius tobulino Lietuvoje, Latvijoje, Švedijoje, Austrijoje, Estijoje, Suomijoje, Ukrainoje, Ispanijoje. Tarptautinės jaunus aktyvius žmones vienijančios organizacijos JCI narė, „JCI Lietuva“ 2012 m. prezidentė.

webseminarai logo

Prisegti failai: