Gegužės 7 d. (trečiadienį) Gabijos gimnazijoje vyko finalinės Vilniaus mokyklų pradinių klasių mokinių nekontaktinio regbio varžybos. Jose mūsų progimnazijos antrokų pirmoji komanda po atkaklios kovos laimėjo  2-ąją vietą ir į mokyklą grįžo su taure ir medaliais, o antroji komanda  iškovojo 5-ąją vietą. Iš viso varžybose dalyvavo 8 komandos.

Geriausiais finalinio turo žaidėjais buvo išrinkti taip pat mūsų mokyklos atstovai:  Martynas Šetkus (2a) ir Tadas Noreika (2c).

Į šį turnyrą vyko 2 mokyklos komandos, kurias sudarė 2a ir 2c klasės mokiniai: Martynas Šetkus, Titas Stakėnas, Nedas Dainys, Vytenis Upskus,  Martynas Noreika, Tadas Noreika, Mantas Varnauskas, Aleksandras Griškevičius, Domas Berulis, Henrikas Keblas, Julija Balanaitė, Ieva Žaltauskaitė.

Nuoširdžiai dėkojame visus metus su vaikais dirbusiam regbio treneriui Jauniui Rukšėnui ir neseniai iš jo pareigas perėmusiam treneriui Vaidotui Pociui.

Mokytojos Irena ir Nijolė