Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms bendrojo ugdymo mokyklose 5–12 klasių mokiniams skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.

Pradinių klasių mokiniai po savaitės trukmės atostogų grįš į mokyklas, jiems nuotolinis mokymas netaikomas, išskyrus savivaldybes, kuriose paskelbtas karantinas, arba tose mokyklose taikomas infekcijos plitimą ribojantis režimas. Šios dienos duomenimis pradinis ugdymas vyks įprastai nuo 2020-11-03.

Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms nuo spalio 26 d. dvi savaites vyks tik nuotoliniu būdu arba, jei tai neįmanoma, veiklos laikinai bus stabdomos.

Nuotoliniu būdu bus teikiama ir švietimo pagalba.

Nuo lapkričio 9 dienos mokyklos dirbtų įprastai pagal nustatytus saugumo reikalavimus, išskyrus tas savivaldybes, kurios patenka į vadinamąją „raudoną“ zoną ir jose skelbiamas karantinas, o ugdymas gali būti vykdomas tik nuotoliniu būdu. Tokių savivaldybių sąrašas bus skelbiamas Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

Nuotolinis ugdymas bus organizuojama per Google aplinką. Kiekvienam mokiniui yra sukurtas Google paštas. Jei jo nežinote ar neturite, prašau rašykite el. paštu – pastas@antakalnio.lt. Dėl prieigos prie el. dienyno, prašau rašykite – dienynas@antakalnio.lt.  Ugdant 5-8 klasių mokinius planuojame laikytis įprasto pamokų tvarkaraščio. Daugiau informacijos pateiksime kitą savaitę.  Jei reikia techninės pagalbos ir dar nepateikėte duomenų, prašome nurodyti čia – https://forms.gle/VGrYgdoEKrCUp5G97 .

Kitą savaitę visi pedagogai dirbs nuotoliniu būdu. Pedagogams ir kitiems lankytojams bus galima lankytis mokykloje tik laikantis saugumo reikalavimų bei registruojantis iš anksto.

Išlikite ramūs bei sveiki!

https://sites.google.com/antakalnio.lt/nuotolinis/pagrindinis-puslapis