„Visuotinė veiksmo savaitė – tai kasmetinė, visame pasaulyje rengiama iniciatyva, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę užtikrinti švietimo kokybę bei prisidėti prie jos gerinimo visame pasaulyje.“  Šią iniciatyvą Lietuvoje organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Mokiniai buvo kviečiami dalyvauti virtualioje viktorinoje – pasitikrinti turimas žinias bei pasivaržyti su bendraamžiais visoje Lietuvoje. Viktorinos klausimai buvo susiję su Darnaus Vystymosi temomis: ekologija, ekonomika, švietimu, sveikata ir kt. 7-8 klasių etiką lankantys mokiniai prisijungė prie iniciatyvos: Kahoot platformoje atsakinėjo į 20 viktorinos klausimų. Labiausiai pasisekė Gabrieliui K. iš 7b klasės, jis surinko 16 taškų (teisingai atsakė į 16 viktorinos klausimų). Į 13 klausimų teisingai atsakė ir surinko po 13 taškų Domas B. iš 8c klasės, Kamilė R. iš 7a klasės, Svajonė M. ir Austėja B. iš 7c klasės, po 12 taškų surinko (teisingai atsakė į 12 viktorinos klausimų) Simonas J. iš 8d klasės, Urtė V. iš 7a klasės ir Matas M. iš 7 c klasės. Džiaugiuosi ir dėkoju visiems 7-8 klasių mokiniams už dalyvavimą viktorinoje. Lauksime rezultatų šalies mastu, kurie bus paskelbti gegužės 15 d.

Etikos mokytoja Jūratė