Mieli tėveliai, Nuotolinis mokymas(is) – šiuo metu aktualiausia ir labiausiai gvildenama tema. Gausu informacijos ir rekomendacijų mokytojams ir mokykloms, o kaip gi elgtis tėvams? Kaip pasiruošti ir kaip paruošti vaiką?

TAMO grupė visus tėvus kviečia į nemokamą virtualų seminarą 2020 m. kovo 24 d., 10 val.

Patyręs psichologas-psichoterapeutas Evaldas Karmaza atsakys į visūs rūpimus klausimus ir padės tėvams pasiruošti ateinančioms savaitėms. Tema: „Nuotolinis mokymas. Kaip išgyventi tėvams?“

Data : 2020 m. kovo 24 d., 10 val. Aprašymas : Nuotolinis mokymasis šiandien tampa viena iš pagrindinių tėvų problemų. Kaip padėti vaikui susikurti kasdienę darbinę rutiną? Kaip kontroliuoti savarankišką vaiko mokymosi procesą? Kokias mokomąsias veiklas atlikti kartu su vaiku? Kaip bendradarbiauti su vaiko mokytoju? Ką tėvai turėtų daryti ir ko nedaryti? Į šiuos ir kitus tėvams aktualius klausimus atsakys virtualaus seminaro lektorius.

Lektorius : Psichologas-psichoterapeutas Evaldas Karmaza Registracija: https://forms.gle/AuHtKLMRZxzV1RN18

Svarbu: NUORODA Į VIRTUALAUS SEMINARO APLINKĄ BUS SIUNČIAMA VIRTUALAUS SEMINARO DIENĄ JŪSŲ NURODYTU EL. PAŠTO ADRESU. Rekomenduojame pasitikrinti SPAM (šlamšto dėžutę) arba PROMOTIONS (reklamos skiltį).