Vasario 3 dieną mūsų mokykloje lankėsi socialinės programos „Gedenkdienst“  savanoris Matthias Gröller iš Austrijos. Per dvi pamokas trukusią paskaitą anglų kalba austras pasakojo apie Holokaustą,su juo susijusius stereotipus bei propagandą.

Pirmoje pamokoje išklausėme paskaitą apie Holokaustą Lietuvoje, geto vietas Lietuvoje bei holokausto priežastis.

Antroje pamokoje austras papasakojo apie propagandą, stereotipus bei apie žmonių susibūrimo grupes ir psichologiją.

Paskaita buvo informatyvi, aiški. Jos metu papildėme savo istorines žinias apie Holokaustą bei tobulinome bendravimo įgūdžius pokalbio metu.

Norėtume padėkoti Matthias Gröller už paskaitą, kuri mus praturtino anglų kalbos bei istorijos žiniomis. Mums ji patiko!

Eglė Zorubaitė, 8a klasės mokinė