Paskelbti parodos-konkurso „Languotos kalėdos“ laimėtojai

Gruodžio 16 – sausio 17 dienomis Vilniaus Antakalnio progimnazijos patalpas puošė ir gražiausių žiemos švenčių nuotaiką skleidė visos šalies pirmokų darbai.

Šiuo konkursu buvo siekiama skatinti mokinius techniškai tvarkingai atlikti darbą, puoselėti saviraišką ir ugdyti kūrybinius bei meninius sugebėjimus.

Mažiausieji mokinukai languotame dvilapyje vaizdavo kalėdinius vaizdus: egles, kalėdinius žaisliukus, elnius, žvaigždes, snaiges, dovanas, besmegenius ir t.t. Iš viso buvo atsiųsti 79 darbai, iš kurių konkurso komisija išrinko 16 laimėtojų. Renkant nugalėtojus buvo atsižvelgta į šiuos kriterijus: temos atitikimą, darbo originalumą, estetinį vaizdą bei unikalumą.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, kurie dalyvavo šioje iniciatyvoje ir sveikina šiuos pirmų klasių mokinius: Barborą Lukoševičiūtę (Vilniaus Balsių progimnazija), Adrianą Kovalevską (Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija), Luką Jankų (VGTU Inžinerijos licėjus),  Kariną Kvietkutę (Sietuvos progimnazija), Austėją Šavelytę (Sietuvos progimnazija), Rusnę Černiauskaitę (Mokykla-darželis „Gandriukas“), Aleksandrą Moskvitiną (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija), Emiliją Kulakovską (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija),  Dianą Čižikaitę (VGTU inžinerijos licėjus), Ugnę Legeckaitę (Baisogalos mokykla-darželis Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius, Radviliškio raj.), Matą Sabastijauską (Senamiesčio progimnazija, Kaunas), Vaidilę Čižikaitę (VGTU Inžinerijos licėjus), Elzę Andrulevičiūtę (Senamiesčio progimnazija, Kaunas), Sofiją Vansovič (Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“), Sofiją Pavlovič (Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“), Vanesą Olisovą (Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“).

Nuoširdų ačiū tariame mokinius ruošusioms mokytojoms.

„Languotos kalėdos“ / Google Photos

Organizatoriai