Mokinių Eurovizijos konkursas

Birželio 5 dieną mūsų mokykloje pirmą kartą Vilniaus istorijoje buvo suorganizuotas Vilniaus miesto mokyklų dainų (užsienio kalbomis) improvizacijų konkursas  „Schools‘ Eurovision 2019“, kuriame dalyvavo 5-8 klasių mokiniai iš įvairių mokyklų.  Laimėtojų laukė pagrindinis prizas – profesionalus dainos įrašas ,,Boyar” studijoje.  Kiti gavo dovanų iš knygyno ,,Humatinas”, anglų kalbos kursų ,,Ames” ir mūsų direktoriaus Tomo Jankūno.

Mūsų šventę pagrąžino  įžymūs dainininkai – muzikantai, kurie sutiko būti komisijos nariais: Evelina Sašenko, grupė  ,,Black Biceps” , Ana Serikova,  Viktor Dombrovskij ir Kirilas Marenkovas. Taip pat atvyko daininkinė Božena Sokolinska, kuri ir pradėjo šventę savo daina ,,Bučiuok mane”.

Pamatėme net 18 nuostabių pasirodymų, iš kurių komisojos nariai išrinko pačius geriausius.

I vieta. Konkursą laimejo grupė ,,Balsių Balsai” su daina ,,Fairytale”.

II vietą užemė moksleivė Laura Katauskaitė iš Antano Vienuolio progimnazijos, kuri padainavo Maikalo Džeksono dainų miksą.

III vieta atiteko Kamilei Jokubėnaitei ir Evelinai Jančevskai iš Jono Pauliaus II progimnazijos, kurios atliko dainą ,,Skyfall“.

Buvo skirtos dar šešios nominacijos, iš kurių viena atiteko mūsų mokyklos 7 b klasės mokinei Urtei, atlikusiai dainą ,,Reptide“ už geriausią scenografiją. Kita nominacija – už populiariausią pasirodymą – buvo skirta mokinėms iš 5 d klasės –  Enrikai, Domantei, Simonai ir Elzei –, kurios sudainavo dainą ,,There‘s nothing Holding me back“.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie padėjo sukurti tokią nuostabią šventę vaikams. Ypač mūsų direktoriui Tomui, Vladai, Saimonui, Janinai, Editai bei mokiniams iš 7d ir 8e klasių.

Renginio organizatorės: Oksana Marenkova ir Ivona Antonevič