Rekomenduojame stovyklą

Dalinamės prasmingu vaikų vasaros stovyklos pasiūlymu:

Mes esame atstovai VšĮ Integrum, Diana Bartosevič ir Agnė Gontytė Filistovič.

Šią vasarą pirmą kartą Lietuvoje organizuojame integralinio ugdymo dienos stovyklą vaikams.

Norime suteikti galimybę Jūsų mokyklos vaikams, apsijungti ir sužaisti gyvenimo žaidimą. Tikslas – suformuoti gerus įpročius „pats sau psichologas“, kurti draugišką ir besivystančią aplinką, vystyti savo gebėjimus, empatiškumą, atrasti savo vidines galias. Stovyklos programa sukurta tokia, kad vaikas suvoktų savo jausmus, suprastų, kad kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir svarbus, o jo įgimtos savybės gali būti panaudotos visos komandos bei kitų žmonių labui.

Siūlome mokyklos mokiniams dalyvauti visai klasei arba grupei vaikų iš keletos klasių. Laivos datos 2019.07.01-2019.07.05 ir 2019.08.05-2019.08.09

Jeigu grupėje susirenka 15 vaikų, tai kaina 145 eurai (vietoj 160) ir taip pat DOVANA mokytojams – neurografikos pamoka (sąmoninga transformacija).

Su malonumu atsakysime į jums kilusius klausimus.

Galime į mokyklą atvežti plakatus ir skrajutes apie stovyklą.

Stovyklos nuoroda