Poezijos ir vizualaus meno konkurso „MANO VILNIUS“ darbai. Kviečiame susipažinti!

Konkurso darbai…

Mano Vilnius konkursas. 1 ir 2 klasių mokinių darbai / Google Photos
Mano Vilnius konkursas. 3 ir 4 klasių mokinių darbai / Google Photos
Mano Vilnius konkursas. 5 ir 6 klasių mokinių darbai / Google Photos
Mano Vilnius konkursas. 7 ir 8 klasių mokinių darbai / Google Photos
Mano Vilnius konkursas. Mokytojų darbai / Google Photos

Dalyvių sąrašas

1 Emilija Andrukonytė 5a – Vladislovo Sirokomlės gimnazija

2 Kamilė Eva Juzokaitė 7e – Vilniaus Antakalnio progimnazija

3 Liepa Šidlauskaitė 4c – Vilniaus Antakalnio progimnazija

4 Karolis Narusevičius, Andrėja Rutkauskaitė 3e – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

  1. Vėjas Adomaitis, Vilius Šimanskas, 3e – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  2. Goda Remeikaitė, Goda Sidaravičiūtė, 3e – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  3. Joris Triškus, Ugnė Urbutytė, 3e – Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  4. Ieva Maculevičiūtė, 7c – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  5. Urtė Morkūnaitė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  6. Mykolas Šepetys, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  7. Jūra Gaukštė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  8. Meda Janušauskaitė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  9. Vilius Baltaduonis, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  10. Miglė Brazauskaitė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  11. Jokūbas Mickevičius, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  12. Jokūbas Gadišauskas, Mangirdas Burškys, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  13. Kaja Rinkevičiūtė, Benediktas Morkevičius, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  14. Luknė Gailiūnaitė, Apolonija Gailiūnienė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla

19 Barbora Babickaitė, 2a – Vilniaus Prano Mašioto  pradinė mokykla

  1. Agnė Dicevičiūtė, Indrė Balaišytė, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  2. Eglė Navickaitė, Matas Mikalauskas, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  3. Viltė Zukaitė, Pijus Jonkus, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  4. Milana Čiapaitė, Bernardas Petkevičius, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  5. Rasa Juzefovičiūtė, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  6. Liepa Vaičiulėnaitė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  7. Motiejus Velutis, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  8. Guostė Gailiūnaitė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  9. Guoda Ivaškevičiūtė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  10. Eimantė Montvilaitė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  11. Vygintas Greibus, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  12. Kajus Aukščionis, Vakarė Deksnytė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  13. Vakaris Gerasimavičius, Smiltė Jasiulytė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  14. Džiugas Narmontas, Deimantė Žukauskaitė, 4d – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  15. Rugilė Vanagaitė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  16. Vanesa Kazlauskaitė, Virginija Druktenienė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  17. Augustė Bentkutė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  18. Airinga Bukelevičė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  19. Goda Švedaitė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  20. Ugnė Andruškevičiūtė, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  21. Nedas Mickevičius, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  22. Juris Ivanauskas, 4 – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  23. Justina Jončaitė, Ugnė Aliukonytė, 8 – Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija
  24. 1d klasės kolektyvinis darbas – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  25. Paulina Šumska, 4l – Vilniaus Lazdynų mokykla
  26. Rasa Zaveckaitė, 1j – Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
  27. Evita Jankūnaitė, 3c – Vilniaus Fabijoniškių mokykla
  28. Henrika Laurinavičiūtė, Viltė Cicėnaitė, 5a – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  29. Skaistė Lučiūnaitė, 6b – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  30. Erika Hrodel, 8a – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla
  31. Radvilė Grekaitė, 3 – Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija
  32. Gabija Jančytė, 4 – Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija
  33. Alina Osipova, 7a – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla
  34. Vitalija Dvorcova, 7g – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla
  35. Paula Šadenok, 8a – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla
  36. Valerija Sosunova, 8a – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

56, 56a, 56b. Laura Mikuckaitė, Rūta Filončikienė (mokytojos) – VGTU inžinerijos licėjus

  1. Vitalija Dvorcova, 7g – Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla
  2. Vytautas Chadzevičius, 7a – Vilniaus Antakalnio progimnazija

59, 59a. Aigaras Gailo, 7a – Vilniaus Antakalnio progimnazija

  1. Kipras Paulauskas, 5b – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  2. Gustė Ponelytė, 3c – Vilniaus Fabijoniškių mokykla
  3. Ūla Mačerauskaitė, Arnas Petrauskas, 2a – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  4. Milana Čiapaitė, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  5. Goda Blaževičiūtė, Justinas Babkin, 3c – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla
  6. Mykolas Petrauskas, 4b – Vilniaus Baltupių progimnazija
  7. Oskaras Raskatovas, 3g – Vilniaus Genio progimnazija
  8. Evelina Bernotaitė, 3g – Vilniaus Genio progimnazija
  9. Dominyka Zelbaitė, 3g – Vilniaus Genio progimnazija
  10. Brigita Berlickaitė, 3g – Vilniaus Genio progimnazija
  11. Emilija Kruciūtė, 2e – Vilniaus Genio progimnazija
  12. Gustė Martinkėnaitė, 2e – Vilniaus Genio progimnazija
  13. Edvinas Dambrauskas, 2e – Vilniaus Genio progimnazija
  14. Greta Bruzgelevičiūtė, 2e – Vilniaus Genio progimnazija
  15. Laisvė Anciūtė, Satva Mykolaitytė, 6b – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  16. Saulė Jankūnaitė, 6a – Vilniaus Antakalnio progimnazija

76, 76a. Viltė Cicėnaitė, 5 – Vilniaus Antakalnio progimnazija

77, 77a. Miglė Bytautaitė, Paula Kotovaitė, Emilija Rusinaitė, 6c – Vilniaus Antakalnio progimnazija

78, 78a.  Povilas Kvašys, 6b – Vilniaus Antakalnio progimnazija

79, 79a. Enrieta Cicėnaitė, Eglė Zorubaitė, 7a – Vilniaus Antakalnio progimnazija

  1. 1e klasės kolektyvinis darbas – Vilniaus Antakalnio progimnazija
  2. Birutė Venslavičiūtė, 4 – Vilniaus Petro Vileišio progimnazija ir Lidija Radzevičiūtė, 8c kl. – Vilniaus jėzuitų gimnazija

81a. Birutė Venslavičiūtė, 4 – Vilniaus Petro Vileišio progimnazija ir Lidija Radzevičiūtė, 8c kl. – Vilniaus jėzuitų gimnazija

82, 82a  Kajus Malinauskas, Ugnė Petrauskaitė, 5 kl – Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija

83, 83a. Daniel Vainovskij, Gintarė Paulauskaitė, 5kl – Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija

  1. Ernestas Vidinevičius, 6a kl. – Grigiškių Šviesos gimnazija
  2. Kamilė Zmitrovič, Sandra Mammadova, 6a kl – Grigiškių Šviesos gimnazija
  3. Aistė Rakauskaitė, 1c kl. – Vilniaus Genio progimnazija
  4. Vidas Kristijonas Šulnis, 1c kl. – Vilniaus Genio progimnazija
  5. Elzė Vičiūtė,Nora Pociūtė, Kristijonas Petkevičius, 1c kl. – Vilniaus Genio progimnazija
  6. Ula Šakalytė, 3 kl. – Vilniaus Žiburio pradinė mokykla
  7. Upė Matulevičiūtė, Ema Tiaškevičiūtė, 3 kl. – Vilniaus Žiburio pradinė mokykla
  8. Nijolė Dubovskienė – Vilniaus Antakalnio progimnazija, chemijos mokytoja

Apie konkursą…

Poezijos ir vizualaus meno konkursas „MANO VILNIUS“

https://kalendorius.vilnius.lt/index.php?-table=events&-action=browse&id=%3D473