Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus!

Vasario 19 d. Vilniaus Antakalnio progimnazijos bendruomenė sulaukė svečių iš Alytaus. Į svečius atvyko Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos pedagogų kolektyvas. Antakalnio progimnazijos mokiniai kartu su muzikos mokytoja Džeralda Kmieliauskiene svečius pasitiko skambia daina. Aktų salėje vyko smagus “ Protų mūšis“, kuris leido plačiau susipažinti su Alytumi ir Vilniumi. Panemunės mokyklos direktorė Giedrė Romaškienė papasakojo apie nuveiktus darbus, šventes, kasdienius rūpesčius.Mokytojai bendravo tarpusavyje, pasidalijo idėjomis ir mintimis apie tolesnį bendradarbiavimą. Antakalnio progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas svečius supažindino su mokykla. Svečiai apsilankė kabinetuose, bibliotekoje, raštinėje, pasižvalgė po koridorių erdves. Po pietų vykome į Gyvybės mokslų centrą ir susipažinome su šios įstaigos veikla. Po ekskursijos smagiai atsisveikinome, svečiams palinkėjome saugios kelionės.
Abi mokyklos kuria planus ir vizijas naujiems susitikimams!
Iki kito susitikimo! Žmones labiausiai suartina bendra veikla!