Pradinių klasių mokiniai lankėsi „Lėlės“ teatre

Sausio 29 d. pradinių klasių mokiniai minėjo netradicinio ugdymo dieną – teatro dieną. Šia proga visi mokiniai vyko stebėti spektaklio Vilniaus teatre – „Lėlė“. Po spektaklio visi grįžo linksmi ir kupini džiugių nuotaikų. Dalijamės 2c klasės mokinio Liudviko Staniulio įspūdžiais po stebėto spektaklio.

… Šiandien su kita antrokų klase autobusu vykome į „Lėlės teatrą“. Įėję į teatrą pasidėjome striukes ir sustojome vorele. Laukėme, kol išeis kitos klasės. Tada įėjome į salę. Pradžioje buvo tamsu. Staiga scenoje pasirodė kareiviai. Jie nešė bombą. Baravykas – visų grybų pulkaunykas – paskelbė karą. Kaip jau tikriausiai supratote, mes žiūrėjome spektaklį – „Grybų karas“. Šis spektaklis man labai patiko, o ypač pralinksmino kamuoliukų mėtymo į žiūrovus scena. Patariu visiems pamatyti šį spektaklį. Su nekantrumu lauksiu kito apsilankymo teatre…                                                                                                                      Liudvikas Staniulis (2c klasė)

Dėkojame organizatorėms, pradinių klasių mokytojoms Gintai Azguridienei ir Rasai Strazdienei už suorganizuotą teatro dieną.

Pradinių klasių mokytojos: Alina Semionovaitė ir Žydrūnė Butrimienė