Dviračių vairuotojų mokymo programa „Vairuoju dviratį“

Mūsų mokykla su Vilniaus saugaus miesto centru pasirašė paslaugų teikimo sutartį: per Žmogaus saugos pamokas 7 klasių mokiniai  bus mokomi dviratininko teisių ir pareigų, kelio ženklų, pirmosios pagalbos pagrindų, saugaus važiavimo bei manevravimo, spręs KET testus. Išklausiusiems programą, atlikus praktines užduotis ir išlaikius egzaminą, mokiniai gaus dviračio vairuotojo pažymėjimą. Turėdami dviračio vairuotojo pažymėjimą galės dalyvauti dviratininkų renginiuose, saugiai ir sveikai leisti laisvalaikį. „Rūpintis vaikų saugumu keliuose svarbu visus metus. Būtina mokinius mokyti pagal dviračių vairuotojų mokymo programą, nes trumpalaikių edukacinių veiklų laiko (pagal LR švietimo ir mokslo ministro 2012 m. liepos 18 d. patvirtintą „Žmogaus saugos bendrąją programą“) nepakanka žinioms įgyti, teisingai atlikti KET užduotis, išlaikyti dviračių vairuotojų teorinį egzaminą.“ Mokymus ves ViSMC darbuotoja Jūratė Baltrūnienė.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption