„Ekologiškumo virusas plinta 2018”

Lapkričio 23 dieną dalyvavome miesto mokyklų aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018”, kurio tikslas- skatinti mylėti, saugoti ir tausoti  gamtą bei jos išteklius. Konkursas vyko Vilniaus miesto Tech Parko salėje. Iš keturiolikos komandų konkurse dalyvavo net septynios 5-6 klasių komandos iš mūsų mokyklos. Konkursui mokinius subūrė mokytojos  Jurgita Paravinskienė, Agnė Motiejūnė, Rosita Petreikienė, Jūratė Gadeikienė. Buvo vertinama komandos prisistatymas, atsakymai į teorinius klausimus, loginė ir kūrybinė užduotys. Džiaugiamės, kad 6c klasės komanda „Ekologinukai” (mokiniai Motiejus V., Paulius I., Alanas M. ir Matas M.) iškovojo prizinę III-ąją vietą. Sveikiname „Ekologinukus” ir dėkojame visiems dalyviams bei organizatoriams. Tegul „Ekologiškumo virusas plinta” su dar didesniu entuziazmu.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption