Paminėjome tarptautinę tolerancijos dieną

Veiklos, skirtos Tolerancijos dienai paminėti, prasidėjo lapkričio 9-ąją kūrybinėmis dirbtuvėmis. 1-8 klasių mokinių kūrybiniai darbai papuošė mokyklos erdves primindami, kaip svarbu pastebėti kitą ir kitokį, dar svarbiau- stengtis jį geriau pažinti, o svarbiausia-  susidraugauti. Visą savaitę (lapkričio 12-16 dienomis) Mokinių senato nariai kūrė bendrystės bei draugiškumo atmosferą: organizavo akciją „APA” (atsiprašyk- padėkok- apkabink), kino peržiūras, vedė socialinių įgūdžių ugdymo pamokėles. Vyko Mentorystės projekto susitikimai. Savaitę baigėme dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos raktas”. Tikimės, kad šypsena, padrąsinimas, geras žodis, apkabinimas, palinkėjimas ir buvo raktai „iš širdies į širdį”. Nuoširdžiai dėkoju Mokinių senatui, vedėjai Agnei ir kolegoms už pagalbą organizuojant veiklas.

Etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė