Pamoka netradicinėje erdvėje – Kazokiškių sąvartyne

Šiais metais 5b  klasės mokiniai  Gamtos ir žmogaus  dalyko mokosi įgyvendindami projektą Integralus gamtamokslinis ugdymas 5-8 klasėse. Norime, kad mokiniai susipažintų su gamtos mokslais per praktines veiklas, tyrimus, lankydami įvairius objektus.

Spalio 22 dieną pamoka vyko netradicinėje erdvėje – Kazokiškių sąvartyne.  Sąvartyno šeimininkai mus pasitiko  labai džiugiai, pavaišino saldainiais. Sąvartyno viršininkas Henrikas Petrauskas  papasakojo,  kaip sudarytas ir kokiu principu veikia sąvartynas.  Mokiniai buvo raginami rūšiuoti atliekas, kad galėtume turėti ir džiaugtis švaresne aplinka.  Sąvartyno darbuotojai nuvežė mokinius į pačią šiukšlyno viršūnę, kur matyti dideli kalnai šiukšlių ir sklando ne itin malonus kvapas.  Mokiniai įsitikino, kiek daug įvairių šiukšlių išmeta žmonės.

Kitą pamoką vaikai kurs darbelius iš antrinių žaliavų. Norime parodyti, kad daugelį buitinių atliekų galima panaudoti dar kartą ir taip sumažinti aplinkos taršą.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption