Vilniaus Antakalnio progimnazija ieško komandos nario (pradinio ugdymo ir tikybos mokytojų)!

Labas, mielas mokytojau!

Mano vardas – Vilniaus Antakalnio progimnazija.  Šiandien esu nuostabaus pradinio ugdymo ir įkvepiančio tikybos mokytojų paieškose.
Jei skaitai šį laišką, galbūt aš ieškau būtent Tavęs! O Tu – galbūt ieškai būtent manęs!

Būtų nuostabu, jei šį paieškų kelionė baigtųsi nuostabiu atradimu ir Tau ir man! Tad susipažinkime!

Gimiau aš 1929-1930 metais. Daug visko įvyko nuo to laiko – vienu metu net buvau transformuota į ligoninę! Kiek daug dalykų mano akys spėjo pamatyti. Na, bet vienas didelis įvykis pakeitė mano gyvenimą – 2016 metais mano gyvenimo kelyje įvyko lūžis, aš užaugau ir atsiskyriau nuo savo šeimos – todėl išsikrausčiau visai šalia savo sesės Antakalnio gimnazijos. Dabar gyvenu nauju adresu – Antakalnio g. 33. Nuo tada, kai išsikrausčiau, tapau labai savarankiška mokykla. Supratus, kaip gera būti savarankiškai, nusprendžiau tokius ugdyti ir mokinius – atsakingus, darbščius ir gebančius priimti sprendimus. Pamatysi, mano mokiniai – bus ateities žmonės!

Kadangi augau tokioje stebuklingoje Vilniaus vietoje – Antakalnyje, žinojau, kad esu stebuklinga ir pati. Vaikai sako, kad esu vaikystės ir smagaus mokymosi mokykla. O aš tikiu vaikais. Nuolat žaviuosi jų idėjom ir kūrybiškumu. Per tiek laiko išmokau, kad svarbiausia jiems parodyti teisingą kryptį ir padėti jiems žengti pirmuosius žingsnius, o tada belieka jais tikėti ir jie sukuria stebuklus! Taip – vaikai, kuriais tiki mokytojai, nuverčia kalnus. O man belieka džiaugtis, kad būtent tokie mokytojai pas mane ir susirenka – ieškotojai ir atradėjai, iniciatoriai ir įkvėpėjai; mąstytojai ir kūrėjai;  o iš visų svarbiausia – žmonės atviromis širdimis, į kurias telpa ne tik visi 1012 mūsų mokyklos mokinių, bet ir dar yra daug vietos naujiems žmonėms, idėjoms ir atradimams. Tikiuosi, kad atradėjas esi ir Tu! Nes aš dievinu atradimų kupinas keliones – kasdien su mokytojais leidžiamės į savęs tobulinimo keliones – kartais labai rimtai analizuojam save, o kartais turime grupines juoko terapijas; kartais mums užtenka nuoširdaus pokalbio jaukiam mokytojų kambaryje vieniem su kitais, o kartais reikia iš tiesų leistis į kolektyvo kelionę po mylimą Lietuvą ar egzotišką užsienio šalį.  Juk laimė yra tikra tik tada, kai ja dalinamės.

Kartais jaučiu, kad esu labai didelė mokykla – turbūt, nes didelė ir mano širdis. Mėgstu, kai kiekvienas mokytojas pas mane atneša naujovių, idėjų ir spalvų, nes matau, kad tai daro laimingus vaikus. Visuomet palaikysiu, skatinsiu, mylėsiu ir labai saugosiu tokį mokytoją. Todėl ir leidžiuosi į paieškų kelionę dabar – nes ieškau dviejų (pradinio ugdymo ir tikybos) tokių stebuklingų mokytojų.

Na, o dabar, mielas mokytojau, aš laukiu laiško iš Tavęs! Tikiuosi, kad turėsime nuostabią pažintį! Parašyk man laiškelį el. paštu – rastine@antakalnio.lt, tikiu, kad gali gimti nepaprastas ryšys!

P.S. Jei laiške prisegtum savo gyvenimo aprašymą, galėčiau Tave pažinti geriau!

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption