LIETUVOS LAISVĖS  KOVOTOJŲ SĄJUNGA

Pamėnkalnio g. 13, LT-01114 Vilnius,   www.llks.lt  tel. 8 699 34880,  canaris.adm@gmail.com

KVIETIMAS

DALYVAUTI  ILGIAUSIOS  METŲ  DIENOS  ŠVENTĖJE, PAGERBIANT  ISTORINĘ  ATMINTĮ

Vilnius, 2018-06-14

Maloniai kviečiame visus Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokytojus, moksleivius bei jų tėvelius dalyvauti ILGIAUSIOS METŲ DIENOS ŠVENTĖJE, kurios metu pagerbsime bei prisiminsime dalyvavusius ir kritusius kovose už LIETUVOS LAISVĘ bei NEPRIKLAUSOMYBĘ.

Renginio pradžia birželio 23d. 12val. Nepriklausomybės aikštėje (šalia LR Seimo rūmų).

LABAI LAUKIAMI NORINTYS IR GALINTYS ATVYKTI DVIRAČIAIS!

Papuošk dviratį trispalve vėliavėle, dar ir gražiausiu savo piešiniu, mokyklos ar klasės emblema ir pasikinkęs šiltą vasaros vėją, kartu su visa šeima atlėk į aikštę!

Dviratininkų atvykimo laikas iki 11.00 val.

11.00 val. iš Nepriklausomybės aikštės dviratininkai Gedimino prospektu pajudės link Lukiškių aikštės, kur pagerbdami kritusius už Lietuvos laisvę, padės gėles bei uždegs atminimo žvakeles ir vėl sugrįš į Nepriklausomybės aikštę. Gėlėmis pasirūpins organizatoriai.  Atminimo žvakeles, atsiveža kolonos dalyviai ir uždega savo intencija – gal būt, už Sibiro tremtyje ar kalėjimuose nužudytus savo senelius, prosenelius, giminės artimuosius ar už visus, nuo okupacijų nukentėjusius ir už laisvę žuvusius Lietuvos žmones.

12.00val., aidint karinių pajėgų orkestro atliekamam Lietuvos himnui, Nepriklausomybės aikštėje, kartu su Lietuvos kariuomenės Garbės kuopos kariais pakelsime vėliavas ir pagerbsime laisvės kovų dalyvius bei kritusius už ją.

Po trumpos oficialiosios dalies, laukiamas Ilgiausiai vasaros dienai ir garbingai istorinei sukakčiai skirtas, mokytojos Džeraldos Kmieliauskienės paruoštas, Antakalnio progimnazijos moksleivių bei mokytojų ir kariuomenės orkestro koncertas.

Pasibaigus renginiui, vaišinsimės kareiviška koše,   fabriko „Naujoji Rūta“  atsiųstais saldainiais, pasikalbėsime bei pasidalinsime vasaros atostogų planais, iš arčiau apžiūrėsime spalvingus, į šventę atvykusių baikerių motociklus.

Visiems žygio ir minėjimo dalyviams, tiek pėstiems, tiek važiuotiems, bus įteikti padėkos raštai bei suvenyrai.

Renginio programa suderinta su Vilniaus m. savivaldybe. Kolonoje važiuojančius dviratininkus lydi ir saugo Kelių policijos ekipažai.

Moksleivių atvykimo į aikštę ir grįžimo po renginio  namo saugumu, pasirūpina bei prižiūri tėveliai.

LAUKIAME JŪSŲ RENGINYJE IR PĖSČIŲ IR VAŽIUOTŲ !

Renginio iniciatorius, LLKS valdybos narys Kęstutis Balčiūnas,                     tel. 8699 34880

Antakalnio progimnazijos neformalaus ugdymo vadovė Agnė Motiejūnė        tel. 8636 17239