Gegužės 30 d. Antakalnio progimnazijoje vyko baigiamasis  šių metų mūsų mokyklos, jau tradicija tapęs,  7-8 klasių mokinių žaidimas „Protų mūšis“.   Karštą trečiadienio popietę dvi valandas aštuonios  mokinių komandos atsakinėjo į įvairiausius klausimus. Po įtemptos kovos pirmąją  vietą trečiame  turnyre laimėjo 8d klasės komanda  „KlasdĖ“.  Ši komanda taip pat iškovojo ir visų metų geriausios komandos titulą. Už savo puikių žinių demonstravimą  komandos nariai buvo apdovanoti bilietais į kino filmą. Nuo jų nedaug atsiliko 8a ir 8c klasių komandos. Labai džiaugėmės ir septintokų komandomis, kurios tik po atkaklios kovos nusileido aštuntokams.

Manome, kad progimnazistai šauniai bendradarbiavo ir dar kartą visi įsitikino, jog žinios – neginčytina vertybė.