Gegužės 18 d. mokykloje svečiavosi Socialinių mokslų kolegijos Teisės ir verslo katedros vedėja Akvilė Alauskaitė, įgyvendinanti projektą „Aktyvus pilietiškumas: Tavo balsas svarbus“. Projekto tikslas – didinti jaunimo pilietinį ir politinį aktyvumą skatinant jų aktyvų dalyvavimą viešojo valdymo procesuose. Buvo pasirinkta tema „Valstybės ar savivaldybės institucijų, įstaigų durys atviros – kam, kada ir kodėl?”. 4 valandų trukmės mokymuose mokiniai daug diskutavo, žiūrėjo ir aptarė video medžiagą, analizavo įvairius atvejus, dirbo grupėse, atliko praktinę užduotį, ją pristatė kitiems mokymų dalyviams. Lektorė dėkojo už suteiktą galimybę susitikti su mokiniais ir tikisi, kad bent 10 procentų klausytojų mokymai buvo įdomūs, įkvepiantys nelikti abejingais ir drąsiai naudotis kiekvieno iš mūsų teise- aktyviai reikšti savo pilietinę poziciją.
Mokytoja Jūratė Gadeikienė