Birželio 23d. (šeštadienį) 12 val. Nepriklausomybės aikštėje, Vilniuje, kaip ir kasmet, kartu su Lietuvos Baikerių Kongreso atstovais planuojame paminėti Lietuvos istorijai itin reikšmingą ir svarbią datą – 1941m. Tautos (kitaip Birželio) sukilimo 77-tąsias metines.
PRELIMINARI RENGINIO PROGRAMA:
11val. baikerių ir dviratininkų kolona pajuda link Lukiškių aikštės, kur prie šalia KGB rūmų esančio paminklo skirto sovietinio genocido aukoms, uždega žvakeles ir padeda gėles. Žvakeles atsiveža dviratininkai ir motociklininkai. Jas uždega kiekvienas dalyvis sava intencija – gal būt, už Sibiro tremtyje ar lageriuose žuvusius savo senelius, prosenelius ar kitus jų šeimų artimuosius.
Po to dviratininkų ir motociklininkų kolona grįžta į Nepriklausomybės aikštę, kur vyksta iškilmingas minėjimas, Savanorių pajėgų kariuomenės orkestro ir mūsų mokyklos mokytojų paruoštas tai progai skirtas koncertas.
Po renginio visų atvykusių dalyvių- tiek ratuotų, tiek pėsčiųjų apdovanojimas padėkos raštais bei šiai progai, dailininko A.Šakalio sukurtais vienetiniais kolekciniais suvenyriniais vokais. Labai raginame prisijungti ir mūsų mokyklos bendruomenės narius.
Kviečiame google formoje registruotis, norinčius kartu su Vilniaus Antakalnio progimnazijos komanda važiuoti dviratininkų kolona: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaDm9Np3U-oDBI2UgfCU01vJdm6XB78S0k8GZf2pG0IgoHrQ/viewform?usp=sf_link