Gegužės 9 dieną 5-8 klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena-  Karjeros ir atradimų diena”. 5 e klasės mokiniai kartu su mokytojomis Gražina  Sadauskiene ir Rūta Andrijauskaite aplankė Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią.  Buvo labai įdomi kelionė iki pačios bažnyčios. Romantiškasis, legendomis apipintas Antakalnis žavus ir ypatingas. Pakeliui sustojome prie Sapiegos parko seniausios dvikamienės liepos, fotografavomės Sapiegos žaliuojančiame parke, kuris kadaise buvo vienas prašmatniausias Vilniuje.

Mokytoja Rūta pasakojo apie baroką Lietuvoje bei bažnyčios istoriją. Mokiniai sužinojo labai daug naujų dalykų, tad grįžę į mokyklą tikrai kitaip pažvelgs  į dalykus, kuriuos mokosi istorijos, tikybos pamokose.

Gražina Sadauskienė