Balandžio 23 d., Tarptautinės šuns dienos išvakarėse, penktokai mokykloje paskelbė akciją „Rūpinkis silpnesniu“. Mokiniai kruopščiai ruošėsi šiai dienai: piešė plakatus, namuose ir per technologjų pamokas (mokytoja Edita Skupienė) kepė pyragus, keksiukus ir kitus skanėstus, juos pardavinėjo per ilgąsias pertraukas. Susidarė eilės, nes visa mokyklos bendruomenė mielai pirko kepinius. Dalis mokinių, mokytojų ir mokykloje tuo metu buvusių tėvelių ne tik pirko penktokų pagamintus skanėstus, bet ir aukojo pinigus. Surinkta įspūdinga suma – daugiau nei 120 eurų! Pinigus perdavėme naminių gyvūnėlių prieglaudai „SOS gyvūnai“. Šios įstaigos vadovė Ilona Reklaitytė penktokams vedė gerumo pamokėlę. Pasakojo, kad rūpintis gyvūnais, deja, dar neišmokome. Tai rodo didelis paliktų gatvėje kačių ir šunų skaičius. Ilona Reklaitytė džiaugėsi, kad mokykloje kalbama apie pagalbą silpnesniems, kad vyksta tokios akcijos. Mokiniams iškilo daug klausimų, todėl vadovė paragino mokinius atvažiuoti į gyvūnų prieglaudą su tėveliais ar mokytojais ir savo akimis viską pamatyti.