Atėjus pavasariui, lauke šviečia saulė ir pučiant šiltam vėjui norisi per pertraukas išeiti į lauką, pažaisti krepšinį, futbolą ir kitus žaidimus. Noriu Jus informuoti, kad per pertraukas ​pirmame aukšte pas budėtoją​​ galite ​ pasiimti ​žaidimams ​kamuolius​: krepšinio, futbolo, tinklinio​ ​ir teniso raketes. Prieš paimant sporto priemones, budėtojui turite​ privalote​ palikti savo ​galiojantį bei tvarkingą ​mokinio pažymėjimą. ​Tik grąžinus ​tvarkingą ​sporto įrangą, ​galėsite ​susigrąžinti savo ​ mokinio ​pažymėjimą.​ ​Perleisti kitiems mokyklos sporto priemones griežtai draudžiama. Pasiskolinę sporto priemones​ esate atsakingi už jų saugumą​, tad sugadinus jas, turėsite atlyginti žalą.

​Kad ilsėtis ir gyventi visiems būtų smagiau:)​

​Saulėtų ir pozityvių dienų linkėdama, Vilniaus Antakalnio progimanzijos socialinė pedagogė Edita S.