Atvirų durų dienos triukšmingi skrydžiai baigėsi. Neapsakomai smagi ir judri diena praėjo: prasidėjo nuo žaidimų mokiniams prieš pamokas, stiuardesių, kurios lydėjo į skrydžius – atviras pamokas, vėliau tesėsi bendruomenės foto nuotraukomis tarp debesų bei lėktuvėlių, svečių iš Izraelio ir Jungtinės Karalystės, Taikos vėliavos pakėlimu bei Indijos kultūros parodos atidarymo, Pirmokų švente, pabaigoje prasmingais pokalbiais su darbuotojais, kuriuos užbaigė bendra šventė – koncertas – iš širdies į širdį!

Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie Atvirų durų dienos skrydžių! Buvo nuostabi diena, kuri parodė kiek nuostabių mokykloje žmonių turime. Smagu, kad tiek kūrybingų mokinių (ypač sužavėjo 5-7 klasių mokiniai), mokytojų geba būti atviri bei kūrybiški. Labai džiaugiuosi mūsų mokyklos svečiais, ypač tais, kurie nuoširdžiai bendravo, vertino bei dalinosi mintimis.  Tariu nuoširdų AČIŪ Agnei Motiejūnei  už dienos koordinavimą, menų mokytojams: Džeraldai, Vilijai, Rolandui, Astai, Birutei, būrelių ir menų kolektyvams „Atspindys“, „Afrikos būgnai“, „Mokytojų šokių studijai“, chorams, dainavimo studijai ir kt., pradinių klasių mokytojoms Daliai, Gintai, Anai, Zitai, Ilonai, Valentinai, Ritai, Reginai, Linai ir kitiems darbuotojams – Herikui, Saimonui, Daivai E. Džiaugiuosi mokytojais, kurie turėjo prasmingus pokalbius su mūsų svečiais.

Atvira diena yra turininga diena, juk mes „kurdami gerą mokyklą  augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė“.

Atvirų durų diena / Google Photos

Smagu patirtį bendrystę ir matyti kuriančius bei augančius mokinius.    🚁🛩🛫🚀🛸🛬

Direktorius Tomas Jankūnas