13-15 metų mokinius kviečiame dalyvauti Europos pinigų konkurse!

Norintys dalyvauti konkurse yra kviečiami sudalyvauti finansinio raštingumo mokymuose, kurie vyks Jūsų mokykloje. Mokymus ves Agnė Motiejūnė.  Trys mokymų sesijos organizuojamos:

1. Kovo 2 dieną – 13:00 val.  63 kabinetas

2. Kovo 9 dieną – 13:00 val. 63 kabinetas

3.  Kovo 14 dieną – 14:00 val.  63 kabinetas

Nori dalyvauti? Registruokis: https://goo.gl/forms/qIZWXwxMykYcjw0t1

Mokymų metu spręsime analogiškas, interaktyvias užduotis bei aiškinsimės ekonominius procesus.

Lietuvos bankų asociacija kviečia visas Lietuvos mokyklas dalyvauti Europos pinigų konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti ir gerinti 13–15 metų mokinių finansinį raštingumą.

Konkursas vyks dviem turais.

Kovo 15 d. – nacionalinis turas. Jis vienu metu vyks net 30 Europos šalių per interaktyvią „Kahoot!“ platformą. Į 10–15 klausimų geriausiai ir greičiausiai atsakiusi klasė bus paskelbta nacionalinio turo nugalėtoja.

Gegužės 8 d. – finalinis Europos turas Briuselyje. Jame dalyvaus kiekvienos šalies nacionalinio turo klasės nugalėtojos deleguoti du mokiniai.

Europos finalinio turo nugalėtojai bus apdovanoti net 3000 Eur čekiu. Jį mokykla galės skirti bet kokiam pirkiniui ar projektui finansiniam raštingumui gerinti.

Konkurso metu mokinių taip pat lauks įspūdinga programa, suteikianti galimybę keistis patirtimi su mokiniais iš kitų Europos šalių, susipažinti su Briuseliu ir įgyti naudingų žinių apie Europos Sąjungą.

Visa informacija apie konkursą www.europeanmoneyquiz.lt.