Mieli mokiniai, tėveliai, darbuotojai,

šv. Kalėdos gerumo metas, stebuklų metas, dovanojimų metas,

tad leiskite kiekvienam iš Jūsų nuoširdžiai padėkoti, kad esate kartu.

Artėjančių švenčių proga kiekvienam iš Jūsų linkiu, kad per šventes ir visais kitais metais atrastume ne tai kas mus skiria, ar kuo mes esame skirtingi, ar kuo vieni kitiems keliame rūpesčių, bet kas mus jungia, kodėl mes vieni kitiems reikalingi. Dovanokime vieni kitiems daugiau šypsenų, gražių žodžių, skirskime dėmesį tie, kurie vengia bendrystės, dažniau pakalbėkime vieni su kitais. Dalinkimės savo meile – gerumu, kad žmogui svarbiausias būtų kitas žmogus – suteikime jam viltį ir įkvėpimą. Tikiu, kad mes reikalingi vieni kitiems, todėl tariu ačiū už visų mūsų bendrystę, kuri nebus nepastebėta ir išliks ilgai mūsų atminty, nes žmonės pamirš ką darei, pamirš ką sakei, bet niekada nepamirš kaip tu juos priverti jaustis. Būkime vieni kitiems angelais sargais.

Su šv. Kalėdomis Jus ir Jūsų šeimas!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas

2017-12-22