Svečiuose aktorė Dalia Morozovaitė

Gruodžio 14 dieną  į progimnazijos biblioteką paskaityti Kalėdinių skaitymų  mūsų ketvirtokams atskubėjo žymi aktorė Dalia Morozovaitė. 4b, 4c ir 4e klasių mokiniai, užgniaužę kvapą, klausėsi Ulf Stark knygos „Mėilės kontrolinis“ ištraukos apie tai, kaip antrojo pasaulinio karo žiemą Fredas ir jo mama laukia išvykusio tėčio. Fredas ir kalėdines eglutes pardavinėja, ir matematikos uždavinius geriausiai klasėje sprendžia, ir mamai sriubos išverda, ir visokių pokštų prasimano. Vis dėlto labiausiai Fredą šildo jausmai klasės draugei Elsai.

Mūsų mokiniai  neapsakomai džiaugėsi viešnia, ne tik įdėmiai klausė jos nuostabaus balso tembro, bet ir žavėjosi aktorės konditeriniais sugebėjimais. Ji visą mūsų būrį pavaišino nuostabiausiais pačios keptais pyragais su bananais ir šokoladu bei kvapniausiais mandarinais, obuoliais, gardžiausiais saldainiais.

Šįkart išsikirti buvo sunku, glėbesčiavimams nebuvo galo, todėl nusprendėme ateityje susitikti  ir vėl.