Trečio aukšto koridoriai pasipuošė nuostabios fotografijos darbais!

Alytaus progimnazijos fotografijos būrelio mokytojas, Vitas Zabita, su savo mokiniais dovanoja Antakalnio progimnazijai išskirtinę mokinių fotografijų parodą!

Apie V. Zabitą ir jo mokinius:

Aistra fotografijai V.Zabita užkrėtė ir nemažai savo mokinių, todėl buvo įkurtas fotografijos būrelis, kuriam jis ir vadovauja. Pasak fotografo, jis ne tik duoda, bet ir pats gauna patarimų, idėjų. „Atrodo, vaikas neturi jokių išankstinių žinių, bet jis sugeba nustebinti, nes padaro kažką visiškai netikėto“, – džiaugiasi. V. Zabitai, kaip mokytojui, mokinių niekada nesinori užgožti, tik prie fantazijos pridėti šiek tiek profesinių žinių, kas yra fotoaparatas, objektyvas, matrica, kaip padaryti vieną ar kitą fotografiją, sukurti kompoziciją. Pedagogas įsitikinęs, jog ypač svarbu žiūrėti kitų darbus ir juos aptarti, diskutuoti apie juos.

Fotografijos šiandien daromos iš esmės ne tam, kad vėliau padėtų prisiminti vienus ar kitus įvykius, bet kad praneštų pasauliui:

štai tokius jausmus aš išgyvenu čia ir dabar.

Daugiau apie kūrinių autorius galite sužinoti čia: http://www.alytausnaujienos.lt/alytausnaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=7382