Po paslaptingaisiais Fėjų žibintais

Praėjusią savaitę mūsų progimnazija pasipuošė originaliais ir spalvingais 8a ir 8d klasės mokinių kūrybinio projekto „Fėjų žibintai“ darbais. Projektui vadovavo technologijų mokytoja Edita Skupienė, įgyvendintį jį padėjo technologijų mokytojas Egidijus Lukaševičius.

Po ilgų svarstymų komisija išrinko tris originaliausius darbus. Pirmąją vietą laimėjo vynuogių kekėmis papuoštas žibintas „Mėlynoji pasaka“ (kūrė mokiniai: Paulius Jusevičius, Monika Galeckaitė, Albertas Sokolovski, Vėjas Tamašauskas, Haroldas Mockus, Austėja Bakūnaitė).  Antroji vieta atiteko oranžiniais žiedais išpuoštam „Žydinčiam auksui“ (autoriai-  Nikolė Ežerskytė, Austėja Musteikytė, Lėja Šimkutė, Augustė Narušytė, Saulė Andrejevaitė, Adrijana Rudkovskaja, Andenis Bukauskas), o trečioji „Purpuriniam velvetui“ ( Gerda Bičkutė, Barbora Kaminskaitė, Adrija Kerbelytė, Oskar Lišajev, Daniel Orlov, Augustas Leleika).

Po ekspozicijos atidarymo visi vaišinosi mokytojos Editos keptais pyragais.

Pasigrožėkime ir pasidžiaukime šiais nuostabiais fėjų žibintais kartu 🙂

Fėjų žibintų alėja / Google Photos

Dėkojame progimnazijai už projekto idėjos įgyvendinimo finansavimą!