Sveikiname ir džiaugiamės, kad „Kompiuteriukai vaikams“ projekto rėmėjai finansavo po micro:bit kompiuteriuką visiems penktokams!

Kompiuteriukai yra dovanojami tiesiogiai vaikams. Progimnazijos penktokai kartu su tėveliais ir Mokinio pažymėjimu šią dovaną atsiimti nuo rugsėjo 11 dienos galės „Bitės“ salone PC RIMI, Žirmūnų g. 64, Vilnius.

Darbo laikas: I-VII 10-20 val.

Kompiuteriukus reiktų atsiimti per rugsėjo mėnesį.

Taip pat vienas micro:bit yra skirtas mokyklai.

medžiaga, kaip jais naudotis bei kur rasti resursų internete.

Mokyklos bus informuojamos apie kompiuteriukų panaudojimo resursus mokytojams leidyklos „Šviesa“ e.mokymosi aplinkoje www.eduka.lt ir kviečiami į „Šviesos“ parengtus mokymus.

Taip pat stengsimės į kiekvieną mokyklą atsiųsti ir projekto savanorių, kurie praves vieną užsiėmimą su kompiuteriukais.

Telefonas pasiteiravimui: +370 607 54 844.

Apie šį projektą:

Daugiau – www.kompiuteriukai.lt;

Naujienos – https://www.facebook.com/projektasaviete/

Vizija – „Lietuva – geriausių IT talentų šalis pasaulyje“.

Tikslas – šiais metais padovanoti po micro:bit mikrokompiuterį kiekvienam penktokui, t.y. 25.000 vaikų.

Taip paskatinsime vaikus domėtis technologijomis ir padovanoti Lietuvai dovaną modernios valstybės šimtmečio proga, kuri paruoštų mus ir ateinantiems šimtui metų.

Priemonės: Micro:bit yra paprasta, pigi (12 EUR už vienetą) priemonė, padedanti greitai pradėti programuoti. BBC vykdytas projektas Didžiojoje Britanijoje pernai pradėjo iniciatyvą išdalinti 1 mln. kompiuteriukų vaikams, o Singapūro vyriausybė balandį paskelbė dovanosianti 100.000 micro:bitų, siekdama įgalinti ateities Steve Jobs’us.

Kartu su sutelktiniu finansavimu kompiuteriukams ruošiama programa mokytojams su partneriu leidykla „Šviesa“ bei resursų puslapis mokiniams. Su „Šviesa“ bus vykdomi ir mokymai visuose regionuose.

Šiek tiek žiniasklaidos:

– https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/rugsejo-1-aja-vilniaus-penktokai-gaus-ne-tik-vadovelius-bet-ir-mikrokompiuterius-56-770164

– http://www.lrt.lt/naujienos/mokslas_ir_it/1/174454;

– http://www.vz.lt/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2017/06/02/mikrokompiuteriai-penktokams–uzteks-400000-eur.

Prisegti failai: