Birželio 1-16 dienomis Antakalnio progimnazijoje skambėjo stovyklautojų balsai ir juokas. Susirinkę į vasaros dienos stovyklą vaikai ne tik pramogavo, bet ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: tapė ant vandens ir susipažino su EBRU menu, klausėsi Vilniaus universiteto dėstytojos paskaitos apie vandenį ir jo svarbą žmonijai, bendravo su policijos pareigūnėmis ir prisiminė saugaus elgesio gatvėje taisykles, klausėsi lankytojų centre paskaitos apie balinius vėžlius, meistravo mokyklos dirbtuvėse ir bendravo su mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Linute apie saugumą pramogaujant vasaros metu.

Stovyklos dalyviams buvo organizuojama įvairi veikla: viktorinos, proto mūšio konkursas, estafetės, regbio trenerio ir karinio būrelio vadovo sportinės ištvermės žaidimai ir skautų komandinės užduotys.

Mokinių kūrybiškumas atsiskleidė Trakų amatų dirbtuvėje gaminant angelus ir kasdien stovykloje kuriant įvairiausius darbelius: apyrankes, kaukes, žmogeliukus, vazonėlius, gėlės žiedus, padėkliukus ir t.t. Vykome į Trakus ir pamatėme Angelų kalną,  pasigrožėjome Cosmos paukščių tako kambaryje žvaigždėmis, sužinojome apie  Saugomų teritorijų nacionalinio lankytojų centro teikiamas paslaugas ir pramogavome Žaislų muziejuje.

Atsisveikindami linkėjome vieni kitiems džiaugsmingos ir kupinos įspūdžių vasaros.

Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą mokytojoms D. Valaikienei, G. Azguridienei, mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei L. Miškinienei, už dirbtuvėse organizuotą darbą ir pagalbą vaikams mokytojui E. Lukoševičiui, už nuoširdų darbą ir vestus žaidimus regbio treneriui A. Taraliui, už linksmas karines pratybas Jaunojo kario būrelio vadovui  I. Bartanovičiui. O visiems stovyklautojams ir jų šeimoms dėkojame už malonų bendravimą ir pasitikėjimą.

 

Stovyklos organizatorės Birutė ir Alina

Prisegti failai: