Dalyvavimas asociacijos „Mentor Lietuva“ teisės profesinėje programoje itin pakeitė mano požiūrį į teisę ir į profesijas apskritai. Apsilankymas Valiūnas Ellex advokatų kontoroje bei VU  Teisės klinikoje suteikė galimybę įdėmiai susipažinti su  aplinka darbovietėje,“ekskursija“ po  pastatą atvėrė man akis teisės profesijos darbo atšakų galybe (tiek daug pasirinkimų) , o pasivaikščiojimas po VU teisės fakultetą padėjo geriau suprasti, kaip veikia universiteto sistema ir kiek daug darbo reikia įdėti, norint pasiekti savo tikslą.

Tokia patirtis yra neapsakomai naudinga jauniems, galbūt profesijos atžvilgiu dar neapsisprendusiems žmonėms. Net jei po mentorystės programos nusprendžiate, kad ši profesija – ne jums, tai taip pat yra geras dalykas (geriau tai sužinoti dabar, o ne pradėjus dalyką studijuoti).

Todėl esu labai dėkinga gavusi galimybę dalyvauti programoje. Esu tikra, kad tokie renginiai tikrai padeda plėsti akiratį, leidžia apsispręsti profesijos atžvilgiu ir t.t. (vis dėlto, labiau, nei tik sausi faktai mokykloje)

Jei kažkas nėra tikras, ar norėtų dalyvauti tokioje programoje, nes mano, jog ta profesija jiems tikrai nepatiks, patarčiau jiems pabandyti. Daugiau apie ją sužinojus, gal net ims patikti. Ir net jei taip neatsitiks, tokia patirtis šimtu procentu plės tavo bendrojo išsilavinimo ribas (plius dar gausi praleisti pamokų).

Labai lauksiu dar tokių projektų su kitomis profesijomis (tikiuosi, kad jų dar išvis bus)  Ir būčiau laiminga gavusi progą dalyvauti.

7C klasės mokinė Ugnė Alesiūtė