Balandžio 5 d. progimnazijoje vyks Karjeros diena. Po pernykščių prasmingų susitikimų šiemet mokykloje vėl svečiuosis žurnalo „Reitingai” vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas.

Dvi pamokas (nuo 8.55 val. iki 10.35 val.) svečias bendraus su septintokais, sekančias dvi pamokas (nuo 10.55 val. iki 12.45 val.)- su aštuntokais. Per šeštą pamoką svečias mokinius konsultuos individualiai.

Nuo 13.50 val. iki 15.50 val. suplanuotas seminaras tėvams ir mokytojams „Ugdymas karjerai ir profesinis orientavimas. Mokytojo ir tėvų vaidmuo”. Seminaro trukmė- apie 3 val. Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos pažymėjimai. Tėvus ir mokytojus kviečiame aktyviai dalyvauti.

Šią dieną šeštokams suplanuotos profesinio veiklinimo išvykos į Lietuvos muzikos, kino ir teatro muziejų, Meno pažinimo centrą, LRT.

Mokytoja Jūratė Gadeikienė