Vilniaus Antakalnio Progimnazija kartu su „AIESEC Lietuva“ Vilniaus ISM filialu jau antrą progimnazijos istorijoje kartą įgyvendina bendrą projektą, kurio metu mūsų mokinius mokys svečiai iš užsienio. Šiais mokslo metais bendradarbiaujame socialiniame projekte „Open Lithuania for: Languages“.

Projektas prasideda 2017 m. sausio 16 d. ir baigiasi 2017 m. sausio 20 d.

Tikslas. Projektas siekia supažindinti vaikus su pasaulio kultūromis ir šalimis iš arti, taip pat ugdyti saviraiškos, komunikacinius įgūdžius, toleranciją.

Rezultatas. Projekto pabaigoje vaikai turi būti susipažinę su savanorių šalimis, jų kultūromis ir tradicijomis. Mokykloje turi būti pravesta ne mažiau kaip 30 pamokų, kurių metu jie mokytųsi apie naują valstybę ir jos kultūrą.

Projektui pritarė Progimnazijos mokinių senatas.

Progimnazijoje projektą koordinuoja Progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas

Tikimės smagios savaitės progimnazijoje tiek mūsų 6-8 klasių mokiniams bei mokytojams.

aiesec-new-logo1