Būrelis Antakalnio progimnazijoje vyks jau nuo lapkričio 7d!  Į būrelį kviečiame 1-6 klasių mažuosius išradėjus.

Registraciją į būrelius bei jų laikus rasite puslapyje www.robotikosakademija.lt Būrelių kabinetai dar bus patikslinti.

Užsiėmimų metu vaikai išmoksta programavimo, inžinerijos, fizikos pagrindų, ugdomas jų kūrybiškumas, gebėjimas spręsti problemas. Konstravimo bei programavimo užduotys padeda pritaikyti turimas mokslo žinias, o komandinio darbo, bendradarbiavimo ir komunikavimo įgūdžių derinys leidžia vaikams tapti savarankiškesniems ir labiau pasitikėti savimi.

Tad maloniai kviečiame registruotis ir nepraleisti progos prisidėti prie draugiškųjų išradėjų ugdymo!

Taip pat primename, kad iki lapkričio 7d. vis dar galite atvykti į mūsų centrinį ofisą (J. Jasinskio g. 16F pasirašyti prašymą NVŠ krepšeliui gauti, kuris būrelio kainą sumažins net €15!)

Nepraleiskite šviežiausių mūsų naujienų, konkursų ir kitos naudingos informacijos – sekite mūsų Facebook paskyrą:www.facebook.com/RobotikosAkademija

laiskui-mokykloms