Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos kalbų diena siekiama parodyti, kaip ir kodėl daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių, norima atskleisti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų.

Rugsėjo 26 d. buvo paminėta Europos kalbų diena ir Antakalnio progimnazijoje. Užsienio kalbų mokytojai vedė pamokas, kurių metu mokiniai sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos, kurią vėliau panaudojo viktorinų metu. Geriausiai pasirodę mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

„Kiek kalbų yra Europoje?“,– tokiu klausimu aštuntokai pristatinėjo Europos kalbų dieną ketvirtose klasėse.

Mokytojų kambaryje vyko viktorina  skirta mokytojams.  Antakalnio progimnazijos mokytojai labai gerai pasirodė viktorinos metu  ir geriausi buvo  apdovanoti diplomais. O taip pat  visi mokytojai galėjo pasivaišinti įvairių Europos šalių saldumynais.

Ryte pradinukus  pasitiko linksmas skambutis į pamokas. O visose progimnazijos patalpose puikavosi plakatai su įvairių kalbų sentencijomis.

Dalyvaudami Europos kalbų viktorinoje mokiniai patyrė, jog kalbėti savo kalba yra svarbu, tačiau būtina mokėti ir bent kelias kitas užsienio kalbas.

europos-kalbu-diena

europos-kalbu-diena1