5a klasė

Balanaitė Julija

Butrimaitė Rusnė

Vytautas Chadzevičius

Nedas Dainys

Aigaras Gailo

Uršulė Gaponovaitė

Aleksandras Griškevičius

Saulė Griškevičiūtė

Augustė Kemeklytė

Angelina Janina Lazutkaitė

Aistė Papievytė

Gabija Perednytė

Elena Rimkutė

Ugnė Saulevičiūtė

Matas Senkus

Ignas Sikorskis

Titas Stakėnas

Joviltė Stučinskaitė

Martynas Šetkus

Gerda Šiaučiūnaitė

Urtė Justina Treikauskaitė

Vytenis Upskus

Matas Varnauskas

Rokas Bistrickas

Sofija Kizelytė

Kamilė Eva Juzokaitė

Ūla Statkutė

Viltė Katinaitė


5b klasė

Smiltė Brogaitė

Būgaitė Beatričė

Burdulytė Ieva

Goldin Lėja

Juciūtė Urtė

Kazlauskaitė Karolina

Kvedarausakitė Milda

Macijevskaja Jelizaveta

Medelinskaitė Marta

Mockutė Margarita

Murauskaitė Goda

Navagrockytė Ugnė

Novikaitė Rugilė

Pankaitė Ugnė

Paulauskaitė Urtė

Radėnaitė Saulė

Ročkaitė Neringa

Truskauskas Laurynas

Vilkaitė Evelina

Ilgius Jogintas

Matuliauskaitė Kotryna

Keršys Arminas

Katunskis Kristupas

Šalna Lukas

Ivaškevičius Marius

Bukauskas Vakaris

Stirbis Silvestras


5c klasė

Adomaitytė Gustė

Bartanovičius Patrikas

Berulis Domas

Bubelevičius Elvinas

Juršėnaitė Rugilė

Kaminskas Karolis

Keblas Henrikas

Kiričiukaitė Kamila

Kisielius Džiugas

Kriščiūnas Aidas

Leiputė Karolina

Mečkovska Aleksandra

Mykolaitytė Saulė

Noreika Martynas

Noreika Tadas

Pališauskaitė Viktorija

Saviščevas Titas Pijus

Statkevičius Edgaras

Strimaitytė Gerda

Survilaitytė Gabrielė

Šimelionytė Gustė

Vasiliauskaitė Jorė

Kamarauskas Karolis

Dudzinskaitė Ūla

Žalytė Ūla Marija

Gudelytė-Gidelevičiūtė Giedrė

Maculevičiūtė Ieva


5d klasė

Byčius Žanas

Čebatoriūtė Atlantida

Dobužinskaitė Dominyka

Jermakovičius  Kostas

Juozapavičius Simonas

Kalvinskas Mindaugas

Kedavičiūtė Julija

Krakys Adrijus

Kulikauskas Daumantas

Leliūna Matas

Mažeika Matas

Mažeikaitė Barbora

Miliukas Tumas

Rukas Augustinas

Sklizmantaitė Ugnė

Stirbinskė Urtė

Striupaitė Gabrielė

Tamulevičiūtė  Ugnė

Vaitkevičius Simonas

Zacharovas Danielius

Žekonytė Viktorija

Žukas Ugnius

Žukauskas Vėjas Vakaris

Usonytė Marija

Juodvalkytė Kamilė

Kasperavičius Vėjas

Di Marco Mija


5e klasė

Jasnevas Oskaras

Savanevičius Pijus

Latvėnas Dalius

Velutis Rapolas

Dubakaitė Evelina

Mašanauskaitė Ugnė

Burneikaitė Agatė

Pakula Arvydas

Pacauskaitė Vesta

Urbelionytė Gabrielė

Andriuškevičius Justas

Pitrėnas Domas

Karginaitė Arestida

Čepaitė Meda

Gaižiūnaitė Gabija

Būdvytis Laurynas

Stonkus Mažvydas

Simonaitytė Gabrielė

Kaminskaitė Ilzė

Noreika Karolis

Barzdėnas Arnas

Repšys Titas

Malajevas Jokūbas

Jančauskaitė Emilija

Prokopovičiūtė Ugnė

Matrosovas Simonas

Paškuolis Danielius

Davidovič Aironas


Kitų priimamų penktokų sąrašą skelbsime po kito priėmimo komisijos posėdžio. Laukiame būsimų penktokų tėvelių pasirašyti sutartis!

Vilniaus Antakalnio progimnazija

Antakalnio g. 33, 6 kabinetas, LT-10312 Vilnius

Tel. nr. (+370 659) 00612

El. pašto adresas –  rastine@antakalnio.lt