Festivalio atidaryme kolektyvas buvo sutiktas ovaciomis, kur prisijungus prie kitų dalyvių iš visos Lietuvos bei svečių iš Latvijos dalyvavome atidarymo parade.
Vėliau vaikai žiūrėjo pasirodymus, o po pietų pradėjom ruoštis mūsų pasirodymui. Spektaklis pagal V. V. Landsbergio pasaką „Julijos sapnai“, šiame festivalyje buvo parodyta pirmą kartą. Todėl yra normalu, kad ne vienam mažajam artistui drebėjo keliai ir raudo žandukai. Juk tokia atsakomybė! Svetima scena, sausakimša salė žiūrovų, o kas bus jei užmirš žodžius…?  Tačiau, buvau tikra kad viskas bus gerai. O buvo – tiesiog puikiai!!!
Po spektaklio, kaip visas kolektyvas stovėjo ant scenos, o žiūrovai plojo ir plojo,renginio organizatoriai negailėjo pagyrų žodžių visai trupei, kuri gavo Padėką ir didelį šakotį. Be to net trys personažai gavo išskirtinius komisijos prizus. Vaikai buvo labai laimingi. Ne veltui šis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis vadinasi „Laimingas vaikų juokas“. Sutemus visi kolektyvai stebėjo fakyrų pasirodymą, po to į dangų leido laimės balionus su sugalvotais norais ir dalyvavo draugystės diskotekoje.

[mudslide:picasa,0,antakalnioprogimnazija,6283883613385376353,512,center]

Mokytoja Aušra Grendaitė

Prisegti failai: